KSF-Crews
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosova Security Force
 
ForumPortal*GalleryLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Mourinjo: Baloteli të ndjekë hapat e Ibrës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Master.T
ν.ι.ρ
ν.ι.ρ
Master.T


Male Numri i postimeve : 103
Age : 30
Registration date : 01/02/2009

Mourinjo: Baloteli të ndjekë hapat e Ibrës Empty
MesazhTitulli: Mourinjo: Baloteli të ndjekë hapat e Ibrës   Mourinjo: Baloteli të ndjekë hapat e Ibrës I_icon_minitimeSun Feb 01, 2009 10:51 pm

pyetur në lidhje me hetimin ndaj Interit për shitjet e ndeshjeve të kampionatit të kualuar: “Eshtë qesharake”. Por duke iu rikthyer Balotelit, Mourinjo ka saktësuar: “Nuk është e vërtetë se të premten ka qarë pas stërvitjes. Nëse ka qarë më mbrapa këtë nuk e di, por gjatë kohës që kemi punuar kjo nuk ka ndohur”. Më pas ka vazhduar sërish: “Të punosh me mua është e vështirë dhe e lehtë. Eshtë e lehtë për ata që kanë dëshirë të fitojnë, të punojnë për skuadrën, të përmirësohen çdo ditë. Eshtë e vështirë për ata që mendojnë se janë mbretërit e tokës, për ata që mendojnë se faji është gjithmonë i të tjerëve, për ata që presin dhurata. Për Marion puna me mua mund të jetë e lehtë ose e vështirë. Kjo varet nga ai. Jam i bindur se do ta kuptojë këtë. Për mendimin tim ai duhet të ndjekë hapat e Ibrës dhe të punojë si ai. Jam i bindur se do të rritet e do të behet i madh”, ka thënë portugezi, që më pas ka analizuar gjendjen e klasifikimit. “Interi e ka të qartë se kampionati nuk ka mbaruar akoma. Fotografia e kampionëve të dimrit që është bërë nga “Panini” tani nuk ka asnjë kuptim”. Gjatë muajit të fundit ka qenë e lehtë të kuptohen arsyet pse ne fitojmë ose humbim. Në Katania, ku kemi fituar, kemi qenë agresivë që nga minuta e parë”, ka përfunduar portugezi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mourinjo: Baloteli të ndjekë hapat e Ibrës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
KSF-Crews :: Diskutime Të Ndryshme :: Sporti-
Kërce tek: